Нова поставка від бренду Laura Ashley та K&A
097 900-10-06 066 429-88-25
Всі номери
Сортувати:
Фільтр
9900 - 16900 Ціна
-
Показати
03718244
Торшер ENID FLOOR 155*35 (Chrome)

9900
16500
Без ПДВ: 9900
Доступна оплата
частинами
03734201
Торшер база PENELOPE FLOOR 135,5*25*25 (Champagne)

16900
Без ПДВ: 16900
Доступна оплата
частинами

Торшери ціна і якість англійського бренду

Торшери найпопулярніші види освітлювальної техніки. Їх можливість створювати затишне домашнє освітлення і дарувати ніжне тепло домочадцям завоювала визнання для цих приладів у всьому світі.

Компактність, що гармоніює з оригінальністю виробів, дозволяють господарям вносити естетичні акценти в інтер'єр приміщення, на свій смак використовуючи цей освітлювальний прилад.

Вишукані декоративні торшери виконують не одну функцію. Їх можна використовувати не тільки для читання або неяскравого освітлення кімнат, але також для вираження господарями смаків оформлення свого житла. Кольорові гами доповнюються різноманітними матеріалами, вигинами форм і особливостями дизайну торшера, який перетворює житло в розкішний будинок, де панує тепло і комфорт.

Торшери англійського бренду «Laura Ashley» втілюють в собі англійську розкіш і сімейний затишок. Не остання роль відводиться і функціональним перевагам цих приладів. Їх легко підлаштувати під свої потреби, направляючи світло так, щоб він був максимально ефективним і абсолютно нешкідливим для очей.

Регулювання нахилів і висота дозволить з найвищим зручністю користуватися даними пристосуванням в побуті. Поставивши його у крісла або дивана, вам буде приємно і зручно читати книги або журнали. Якщо розташувати поруч ще й кавовий столик, то можна доповнити затишну атмосферу чашкою гарячої кави або англійського чаю. Подібна обстановка нічим не буде відрізнятися від дозвілля знатного англійського лорда, який в своєму будинку під таке ж м'яке і затишне освітлення торшера може також перегортати аркуші преси.

Вибравши цей виріб в нашому інтернет-магазині, ви внесете в свій будинок шарм англійського палацу, стиль його оформлення і розкіш британського аристократизму. Домочадці будуть завжди відчувати теплий затишок і зможуть коротати вечори під приємне освітлення красивого домашнього освітлювального приладу, створеного дарувати виключно позитив.