Нова поставка від бренду Laura Ashley та K&A
097 900-10-06 066 429-88-25
Всі номери

Повернення товару

Умови повернення товару:
  1. Покупець може повернути товар протягом 14 (чотирнадцяти) днів із дати його отримання.
  2. Повернутий товар повинен мати збережений товарний вигляд (зберегти цілісність упаковки та етикетки, первинний зовнішній вигляд, кількість товару має відповідати зазначеній кількості). Ушкодження цілісності упаковки товару, втрата товарного вигляду є основою відмови у поверненні товару.
  3. Повернення товару можливе лише за умови пред'явлення накладної (чеку, документу, тощо, який є підтвердженням покупки) з його придбання.
  4. Повернення та обмін здійснюється шляхом відправки на відділення Нової пошти за рахунок клієнта. Заповнюючи Акт на повернення товару.

Будь ласка, уважно заповніть Акт про повернення товару, який Ви знайдете разом із отриманим замовленням;
а) поруч із назвою товару в графі «Кількість» вкажіть кількість товару і причину повернення;
б) заповніть поля з Вашими персональними даними і реквізитами для повернення Вам грошових коштів, переконайтесь, що дані, а особливо номер банківської карти, введені коректно;
в) поставте особистий підпис.

Зверніть увагу: обробка повернень може займати до 7 робочих днів з моменту відправлення вашого повернення, включаючи час обробки банківських операцій. Після отримання вашого повернення на нашому складі ми перевіримо його стан. Підтвердження ви отримаєте від нашого оператора, як тільки буде оброблено повернення. *Цей процес може тривати довше під час високої завантаженості інтернет-магазину та розпродажів.

Повернути товар можна двома способами:
  1. Відвезти його в магазин у м. Київ, Антоновича (Горького), 19/21.
  2. Зв’язатися з інтернет-магазином, повідомити про своє бажання повернути товар і відправити його службою доставки.
063 573-57-71 066 429-88-25
097 900-10-06
096 680-45-04
Написати нам